cart
Košík
menu
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zyxel SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module
ZYXEL
Zyxel SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module
Kód: NTW-ZY-91-010-204001B
Záruka 60 mesiacov
97.85 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zyxel SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC - Gigabitová rýchlosť a flexibilita - Možnosť výmeny
truckzdarma
Zyxel SFP10G-LR,SFP Plus Transceiver(10km)
ZYXEL
Zyxel SFP10G-LR,SFP Plus Transceiver(10km)
Kód: NTW-ZY-SFP10G-LR
Záruka 60 mesiacov
400.40 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP10G-LR-ZZ0101F Main features • Hot-Pluggable with maximum flexibility • Low power dissipation •
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
ZYXEL
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
Kód: NTW-ZY-91-010-172001B
Záruka 60 mesiacov
101.72 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
truckzdarma
Zyxel SFP10G-LR, SFP Plus Transceiver (10km), (10 PCS)
ZYXEL
Zyxel SFP10G-LR, SFP Plus Transceiver (10km), (10 PCS)
Kód: NTW-ZY-SFP10G-LR-10PACK
Záruka 60 mesiacov
2 446.70 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
truckzdarma
Zyxel SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module
ZYXEL
Zyxel SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module
Kód: NTW-ZY-91-010-203001B
Záruka 60 mesiacov
138.07 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
truckzdarma
Zyxel SFP10G-SR,SFP Plus Transceiver(300m)
ZYXEL
Zyxel SFP10G-SR,SFP Plus Transceiver(300m)
Kód: NTW-ZY-SFP10G-SR
Záruka 60 mesiacov
195.01 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP10G-SR-ZZ0101F 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector Main fe
truckzdarma
Zyxel SFP-LX-10, 1000BaseLX SFP Module, Long Range 10km, (10 PCS)
ZYXEL
Zyxel SFP-LX-10, 1000BaseLX SFP Module, Long Range 10km, (10 PCS)
Kód: NTW-ZY-SFP-LX-10-E-10PACK
Záruka 60 mesiacov
892.97 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
truckzdarma
Zyxel SFP10G-T, SFP Plus 10Gb RJ45 Module
ZYXEL
Zyxel SFP10G-T, SFP Plus 10Gb RJ45 Module
Kód: NTW-ZY-SFP10G-T
Záruka 60 mesiacov
138.07 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.