cart
Košík
menu

Moduly do switchov

banner
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 10km, Tx 1550,Rx 1310, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
OEM
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 10km, Tx 1550,Rx 1310, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
Kód: NTW-OEMSFPSWDM1G-CIS-04
Záruka 36 mesiacov
23.33 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, RX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C,
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-SR/SW, multimode 33/82/300/400m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (SFP-10G-SR)
OEM
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-SR/SW, multimode 33/82/300/400m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (SFP-10G-SR)
Kód: NTW-OEMSFPPMM10G-CIS
Záruka 36 mesiacov
21.49 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ štandard je už niekoľko rokov najpoužívanejším typom formátu optických transceiverov. Primárne
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-BX, WDM singlemode 20km, Tx1330, Rx1270, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
OEM
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-BX, WDM singlemode 20km, Tx1330, Rx1270, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
Kód: NTW-OEMSFPPSMW10G-CIS-02
Záruka 36 mesiacov
54.23 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ štandard je už niekoľko rokov najpoužívanejším typom formátu optických transceiverov. Primárne
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-SX, multimode 300/550m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, cisco kompatibilní (GLC-SX-MMD)
OEM
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-SX, multimode 300/550m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, cisco kompatibilní (GLC-SX-MMD)
Kód: NTW-OEMSFPMM1G-CIS
Záruka 36 mesiacov
16.69 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisc
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-BX, WDM singlemode 20km, Tx1270, Rx1330, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
OEM
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-BX, WDM singlemode 20km, Tx1270, Rx1330, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
Kód: NTW-OEMSFPPSMW10G-CIS-01
Záruka 36 mesiacov
54.23 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ štandard je už niekoľko rokov najpoužívanejším typom formátu optických transceiverov. Primárne
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 10km, Tx 1310,Rx 1550, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
OEM
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 10km, Tx 1310,Rx 1550, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
Kód: NTW-OEMSFPSWDM1G-CIS-03
Záruka 36 mesiacov
23.33 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, RX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C,
OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, Cisco komp.
OEM
OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, Cisco komp.
Kód: NTW-OEMSFPPCAB10G-CIS-1M
Záruka 36 mesiacov
23.23 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps mult
OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m, Cisco komp.
OEM
OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m, Cisco komp.
Kód: NTW-OEMSFPPCAB10G-CIS-05M
Záruka 36 mesiacov
23.23 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps mult
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-LX, singlemode 20km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (GLC-LH-SM)
OEM
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-LX, singlemode 20km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (GLC-LH-SM)
Kód: NTW-OEMSFPSM1G-CIS
Záruka 36 mesiacov
15.43 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-LR/LW, singlemode 10km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (SFP-10G-LR)
OEM
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-LR/LW, singlemode 10km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (SFP-10G-LR)
Kód: NTW-OEMSFPPSM10G-CIS
Záruka 36 mesiacov
31 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ štandard je už niekoľko rokov najpoužívanejším typom formátu optických transceiverov. Primárne
OEM SFP+ modul multirate 10Gbps, 10GBase-T, Cat6A/7 a vyšší, 30m, RJ45, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
OEM
OEM SFP+ modul multirate 10Gbps, 10GBase-T, Cat6A/7 a vyšší, 30m, RJ45, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
Kód: NTW-OEMSFPPTX1G-CIS
Záruka 36 mesiacov
96.41 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, Cisco komp. dosah do 30m (CAT 6A či 7)
OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Cisco komp.
OEM
OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Cisco komp.
Kód: NTW-OEMSFPPCAB10G-CIS-3M
Záruka 36 mesiacov
29.12 EUR
Ext. skladom do 24 hodin
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps mult
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-SR/SW, multimode 33/82/300/400m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, HPE komp. (J9150A)
OEM
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-SR/SW, multimode 33/82/300/400m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, HPE komp. (J9150A)
Kód: NTW-OEMSFPPMM10G-HPE
Záruka 36 mesiacov
22.78 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ štandard je už niekoľko rokov najpoužívanejším typom formátu optických transceiverov. Primárne
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-SR/SW, multimode 33/82/300/400m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, HPA komp. (JD092B)
OEM
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-SR/SW, multimode 33/82/300/400m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, HPA komp. (JD092B)
Kód: NTW-OEMSFPPMM10G-HPA
Záruka 36 mesiacov
21.49 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ štandard je už niekoľko rokov najpoužívanejším typom formátu optických transceiverov. Primárne
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 3km, Tx 1310,Rx 1550, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
OEM
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 3km, Tx 1310,Rx 1550, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
Kód: NTW-OEMSFPSWDM1G-CIS-01
Záruka 36 mesiacov
19.46 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, RX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 3km, Tx 1550,Rx 1310, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
OEM
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 3km, Tx 1550,Rx 1310, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
Kód: NTW-OEMSFPSWDM1G-CIS-02
Záruka 36 mesiacov
19.46 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, RX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 10km, Tx 1310,Rx 1550, LC, 0 až 70°C, DMI, HPE komp. (J9142B)
OEM
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 10km, Tx 1310,Rx 1550, LC, 0 až 70°C, DMI, HPE komp. (J9142B)
Kód: NTW-OEMSFPSWDM1G-HPE-03
Záruka 36 mesiacov
23.33 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, RX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C,
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-T, Cat5E a vyšší, 100m, RJ45, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (GLC-T)
OEM
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-T, Cat5E a vyšší, 100m, RJ45, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp. (GLC-T)
Kód: NTW-OEMSFPTX1G-CIS
Záruka 36 mesiacov
37.81 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní (GL
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-SX/BX, WDM multimode 550m, Tx 1550,Rx 1310, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
OEM
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-SX/BX, WDM multimode 550m, Tx 1550,Rx 1310, LC, 0 až 70°C, DMI, Cisco komp.
Kód: NTW-OEMSFPMWDM1G-CIS-02
Záruka 36 mesiacov
41.95 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-SX/BX, WDM multimode 550m, Tx 1550,Rx 1310, LC, 0 až 70°C, DMI, Cis
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-LR/LW, singlemode 10km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, FORTINET komp.
OEM
OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-LR/LW, singlemode 10km, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, FORTINET komp.
Kód: NTW-OEMSFPPSM10G-FOR
Záruka 36 mesiacov
36.36 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, FORTINET kompatibilní
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 10km, Tx 1310,Rx 1550, LC, 0 až 70°C, DMI, HUAWEI komp.
OEM
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-BX10, WDM singlemode 10km, Tx 1310,Rx 1550, LC, 0 až 70°C, DMI, HUAWEI komp.
Kód: NTW-OEMSFPSWDM1G-HUA-01
Záruka 36 mesiacov
25.36 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V,
OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m, DELL komp.
OEM
OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m, DELL komp.
Kód: NTW-OEMSFPPCAB10G-DELL-05M
Záruka 36 mesiacov
23.23 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps mult
OEM SFP+ modul multirate 10Gbps, 10GBase-T, Cat6A/7 a vyšší, 30m, RJ45, 0 až 70°C, DMI, JUNIPER komp.
OEM
OEM SFP+ modul multirate 10Gbps, 10GBase-T, Cat6A/7 a vyšší, 30m, RJ45, 0 až 70°C, DMI, JUNIPER komp.
Kód: NTW-OEMSFPPTX10G-JUN
Záruka 36 mesiacov
96.41 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, JUNIPER komp. dosah do 30m (CAT 6A či
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-SX, multimode 300/550m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, HPA komp. (JD118B)
OEM
OEM SFP modul 1,25Gbps, 1000Base-SX, multimode 300/550m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, HPA komp. (JD118B)
Kód: NTW-OEMSFPMM1G-HPA
Záruka 36 mesiacov
14.64 EUR
Nie je skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HPA
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.